Podłogi drewnianePodłogi drewniane nie są tylko wystrojem wnętrza. Są również dodatkowym mieszkańcem domu, który oddycha i reaguje na warunki atmosferyczne tak jak my. Dobór odpowiedniej podłogi drewnianej jest dla nas priorytetem. Inne gatunki drewna zastosujemy w sypialni inne w kuchni i łazience. Nie zapominajmy również o pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – tutaj optymalne będą drewna o wysokiej twardości. Istotnym czynnikiem przy wyborze jest ogrzewanie podłogowe. Aby w pełni korzystać z podgrzewanej posadzki, zastosowane podłogi drewniane muszą mieć odpowiednie parametry odporności cieplnej. Jako jedna z niewielu firm w kraju jesteśmy certyfikowanym doradcą w sprawie doboru odpowiedniej podłogi do systemów ogrzewania podłogowego.

Podłogi drewniane z zamkiem zwane potocznie panelami drewnianymi wypierają powoli parkiety i deski surowe. Dzieje się tak dlatego, iż surowiec zużywany do wytwarzania parkietów litych mógłby posłużyć do produkcji zacznie większej ilości podłogi drewnianej warstwowej.
Odwieczne pytanie jakie wykończenie: lakier czy olej ma dla nas szczególny wymiar. Każdy klient zakupujący podłogi drewniane w naszym sklepie otrzymuje produkt przystosowany indywidualnie do potrzeb. Podłogi drewniane są wykonane w 100% z naturalnych materiałów, stąd wytrzymałość na zużycie jest uzależnione od trafnego doboru gatunku drewna oraz jego wykończenia. Posiadamy w swojej ofercie podłogi drewniane trójwarstwowe Kahrs, Tarkett, Balic Wood, Witex(Karelia-Upofloor), Greenkett, Wicanders; dwuwarstwowe Jawor Parkiet oraz wielowarstwowe Pacific Line.
Ogromny wybór daje Państwu możliwość zakupu podłogi drewnianej dopasowanej idealnie nie tylko do wnętrza ale również do sposobu życia.

Zapraszamy Państwa do zakupu podłogi drewnianej – Stwórz Swój własny kawałek podłogi

Aktualne promocje:

Dąb Navarra 149 zł/m2

Dąb Madrid 179 zł/m2

Aktualne promocje:

Dąb Natur Deska 169 zł/m2

Mahoń Afrykański 119 zł/m2

Dąb Fineline 139 zł/m2

Aktualne promocje:

Dąb Classic 1-lam 149 zł/m2

Dąb Rustic 3-lam 99 zł/m2

 

 

Aktualne promocje:

Wszystkie kolekcje

- 5% RABATU

Aktualne promocje:

wybrane dekory

-10% rabatu

Aktualne promocje:

Kolekcja Kentucky

5% rabatu

Aktualne promocje:

Fertig deska 11mm

5% rabatu

 

DESKI DREWNIANE

Drewniane deski podłogowe to doskonały wybór nie tylko do pomieszczeń w stylu prowansalskim ale również do nowoczesnych wnętrz. Dęby postarzane w kolorze naturalnym  lub ciemne odcienie drewna poddanego obróbce termicznej idealnie dopasowują się do pomieszczeń w stylu dworkowym i pałacowym. Natomiast podłogi bielone pięknie wkomponowują się do nowoczesnych rozwiązań mebli i drzwi.

Deski podłogowe mogą być wykończone lakierem matowym, półmatowym lub olejem naturalnym. Podłogowe deski lakierowane nie wymagają od użytkownika dodatkowej pielęgnacji poza zwykłymi metodami sprzątania, pamiętając, że piasek i woda to najwięksi „wrogowie” desek drewnianych. Dlatego też, do pielęgnacji drewna powinniśmy stosować specjalistyczne środki myjące.

Podłogi dębowe pokryte olejem naturalnym powinniśmy traktować jak żywego członka rodziny, który wymaga okresowej pielęgnacji w postaci odświeżania powłoki oleju. Używane przez producentów twarde olejo-woski poprzez zastosowanie naturalnych wosków roślinnych zabezpieczają górną powłokę drewna i jednocześnie przepuszczają naturalny olej do wewnętrznej warstwy drewna impregnując w ten sposób Państwa podłogę. Ta dodatkowa praca w postaci olejowania zwraca się poprzez możliwość łatwej naprawy punktowej i wydłużonej żywotności desek.

Podłogi drewniane lite dostępne w naszej ofercie pochodzą od wybranych dostawców z całej Europy. Wszyscy producenci posiadają własne suszarnie i park maszynowy do obróbki całego materiału, nie tylko półproduktów jak w przypadku mniejszych dostawców. Deski jesionowe, dębowe, a także egzotyczne produkowane są z wyselekcjonowanych surowców i wykończone lakierami i olejami sprawdzonych marek.

W swojej ofercie posiadamy deski egzotyczne i krajowe lakierowane Ipowood, Drewex, deski dębowe olejowane Esco, Panmar i Decowood oraz deski surowe z największych tartaków w Polsce.

Różne wykończenia powierzchni drewnianej: heblowanie, szczotkowanie, postarzanie, barwienie, obróbka termiczna, pokrycie lakierem lub olejem sprawiają, że do każdego wnętrza nawet tego najbardziej fantazyjnego potrafimy dobrać odpowiednią deskę podłogową.

Aktualne promocje:

wszystkie kolekcje

-10%

Aktualne promocje:

Podłogi Pamar

30zł rabatu na wybrane dekory

Aktualne promocje:

Deska dąb rustikal 15x120x400-1200

135 zł/m2 netto

Aktualne promocje:

Dąb deska 20mm lakier

199 zł/m2


 

 

designed by domuciech